» Prywatne zdjęcia Ciara Polska – Jedyna polska strona o piosenkarce r&b
kalendarz
19 sierpnia - WVU FallFest 2013,
22 sierpnia - Easy, Breezy, Brooklyn,
23 sierpnia - VMA Kick-off party,
25 sierpnia - MTV Video Music Awards,
31 sierpnia - Atlanta Black Pride,
7 - 9 września - Nowojorski tydzień mody,
13 września - Fashion Police,
14 września - For Sisters Only,
17 września - występ w programie The Ellen DeGeneres Show,
1 listopada - koncert "Beats on the Beach" w Dubaju.

Sonda

Ulubiona piosenka z nowej płyty?

Zobaczy wyniki
Oficjalne linki
+ Official site
+ Facebook
+ Myspace
+ CiaraVevo
+ CiaraTV
+ Viddy
02

Dwa dni temu Ciara i Future udali się do dealer’a samochodów w Atlancie i oboje zakupili dla siebie najnowszy model Bentley’a Flying Spur. Auto kosztowało ich 210 tysięcy dolarów na głowę. Tutaj możecie zapoznać się z samochodem. Jak Wam się podoba? ;)

bentley


01

Dzisiaj Ciara została zauważona przez fana na porcie lotniczym Waszyngton-Dulles. „Poprosiłabym o zdjęcie, ale jej ochroniarz wygląd poważnie” napisała zasmucona fanka przy fotce. CiCi zamieściła również nowe video na Instagramie z opisem „Zabawa na lotnisku #PrzerwaNaJedzenie”.


01

Ciara i LaLa są przyjaciółkami od lat. Niestety z powodu ciągłej pracy, rzadko mogą spędzić wspólnie czas. Wczoraj (17 sierpnia) udało im się zrobić wypad na miasto i wybrały się do restauracji Boiling Crab w Los Angeles. Uniknęły paparazzi, jednak fani rozpoznali obie panie :) Tego samego dnia Ciara zamieściła fotkę na Instagramie z synem swojej przyjaciółki Kiyan’em, dla którego CiCi jest matką chrzęsną. „❤ [kocham] go,” napisała.

cicilala


01

Nasza CiCi wrzuciła kilka fotek na Instagramie, pokazując nowy kolor włosów. „Wróciłam do mojej czerni…Jak ja za tobą tęskniłam ❤” – napisała Ciara. Jak Wam się podoba?

Artystka wrzuciła również zdjęcie z planu sesji zdjęciowej na potrzeby magazynu, niestety nie zdradziła jakiego.


Dwa dni temu menadżerka Ciary, Lisa Ellis, zamieściła na Instagramie fotkę, na której obie panie pozują z Neil Portnow prezesem nagród Grammy. „Ciara i ja odwiedzamy naszego przyjaciela” napisała Lisa. Jak myślicie najnowszy album CiCi zasługuje na nominację bądź wygraną tej prestiżowej nagrody? Zapraszamy do dyskusji w shoutbox’ie po lewej!Strona 1 z 812345...Ostatnia »

2013 Ciara Polska – Jedyna polska strona o piosenkarce r&b | Grafika: Cherry - kodowanie: Rami | Wszelkie Prawa Zastrzeżone