» Galeria Zdjęć Ciara Polska – Jedyna polska strona o piosenkarce r&b
kalendarz
19 sierpnia - WVU FallFest 2013,
22 sierpnia - Easy, Breezy, Brooklyn,
23 sierpnia - VMA Kick-off party,
25 sierpnia - MTV Video Music Awards,
31 sierpnia - Atlanta Black Pride,
7 - 9 września - Nowojorski tydzień mody,
13 września - Fashion Police,
14 września - For Sisters Only,
17 września - występ w programie The Ellen DeGeneres Show,
1 listopada - koncert "Beats on the Beach" w Dubaju.

Sonda

Ulubiona piosenka z nowej płyty?

Zobaczy wyniki
Oficjalne linki
+ Official site
+ Facebook
+ Myspace
+ CiaraVevo
+ CiaraTV
+ Viddy
01dfre4

Już w ten piątek (13 września) Ciara pojawi się w programie stacji E! Fashion Police, gdzie razem z innymi uczestnikami show będzie komentować ostatnie kreacje celebrytów. W przyszłym tygodniu (17 września) CiCi wystąpi w programie The Ellen DeGeneres Show! Miejmy nadzieje, że zaprezentuje nowy singiel!


01

5 września rozpoczął się nowojorski tydzień mody, który zebrał wszystkich fanatyków mody w Nowym Yorku. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć naszej Ciary. Piosenkarka została sfotografowana na pokazie swojego przyjaciela Prabal’a Gurung’a, z którym również bawiła się później na afterparty. CiCi pojawiła się również na imprezie magazynu „W” oraz The Mercedes-Benz Star Lounge. W naszej galerii znajdziecie dużo zdjęć w jakości HQ:


6 września CiCi wystąpiła na kolejnej footballowej imprezie „AT&T NFC RALLY”, która odbyła się w Waszyngtonie. Zapraszamy do obejrzenia filmików z koncertu:

01

W środę (4 września) nasza CiCi wystąpiła na imprezie z okazji rozpoczęcia sezonu ligi amerykańskiego footballu NFL. Ciara zamieściła krótki filmik z występu na swoim Instagramie.


01

W zeszłą niedziele (1 września) Ciara poprowadziła imprezę Liquid Sundays w kasynie Foxwoods Resort Casino w stanie Connecticut:Strona 1 z 4612345...102030...Ostatnia »

2013 Ciara Polska – Jedyna polska strona o piosenkarce r&b | Grafika: Cherry - kodowanie: Rami | Wszelkie Prawa Zastrzeżone