» Imprezy/Czerwony Dywan Ciara Polska – Jedyna polska strona o piosenkarce r&b
kalendarz
19 sierpnia - WVU FallFest 2013,
22 sierpnia - Easy, Breezy, Brooklyn,
23 sierpnia - VMA Kick-off party,
25 sierpnia - MTV Video Music Awards,
31 sierpnia - Atlanta Black Pride,
7 - 9 września - Nowojorski tydzień mody,
13 września - Fashion Police,
14 września - For Sisters Only,
17 września - występ w programie The Ellen DeGeneres Show,
1 listopada - koncert "Beats on the Beach" w Dubaju.

Sonda

Ulubiona piosenka z nowej płyty?

Zobaczy wyniki
Oficjalne linki
+ Official site
+ Facebook
+ Myspace
+ CiaraVevo
+ CiaraTV
+ Viddy
01

5 września rozpoczął się nowojorski tydzień mody, który zebrał wszystkich fanatyków mody w Nowym Yorku. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć naszej Ciary. Piosenkarka została sfotografowana na pokazie swojego przyjaciela Prabal’a Gurung’a, z którym również bawiła się później na afterparty. CiCi pojawiła się również na imprezie magazynu „W” oraz The Mercedes-Benz Star Lounge. W naszej galerii znajdziecie dużo zdjęć w jakości HQ:


01

W zeszłą niedziele (1 września) Ciara poprowadziła imprezę Liquid Sundays w kasynie Foxwoods Resort Casino w stanie Connecticut:


01

Wczoraj nasza Ciara wystąpiła na paradzie gejów w Atlancie:

Ride, Body Party:

I’m Out:


01

Wczoraj (30 sierpnia) odbyła się impreza rozpoczynająca coroczny weekend Luda-Day, szereg wydarzeń charytatywnych organizowanych przez Ludacrisa. Ciara od lat przyjaźni się z raperem i co roku wspiera swojego przyjaciela, tym razem nie było inaczej. CiCi pojawia się na evencie u boku Future.


01

Ciara udała się na gale MTV Video Music Awards, która odbyła się wczoraj (25 sierpnia) w Nowym Yorku. Piosenkarka zachwyciła wszystkich na czerwonym dywanie swoją kreacją od Givenchy. „Dzisiaj założyłam sukienkę mych marzeń. Dziękuje mojemu drogiemu przyjacielowi @riccardotisci17. #GivenchyCouture❤❤” napisała CiCi na Instagramie, wrzucając kilka fotek stroju. Niestety Artystka nie wygrała nagrody za „Najlepszą choreografię”, statuetka powędrowała do Bruno Marsa za „Treasure”.Strona 1 z 1212345...10...Ostatnia »

2013 Ciara Polska – Jedyna polska strona o piosenkarce r&b | Grafika: Cherry - kodowanie: Rami | Wszelkie Prawa Zastrzeżone